Muži doma bez ztráty setu s Českou Třebovou 07.12.2015 | Zápasy

Tento víkend nás čekal poslední tým tabulky, který doposud zvládl vyhrát pouze dva sety. Ovšem podcenit jsme jej nechtěli.

Od začátku prvního utkání se hrál vyrovnaný volejbal. Soupeř složen především z menších hráčů sázel na chyby našeho bloku, což se mu častokrát dařilo. V koncovce prvního setu jsme soupeře dokázali ubránit a zvítězili 25:20. Druhý set měl podobný scénář a zvítězili jsme 25:22. Ovšem herní projev byl utrápený. Naštěstí i přesto jsme dokázali třetí set zvládnout a zvítězit 3:0. Vyzdvihnout bych chtěl výkon Míry Š. na servisu.
Hráli: Míra Š, David, Míra H., Chlády, Honza, Troy, Péťa(L). Střídali: Miša, Mouči, Ťupik

Druhý zápas byl úplně o něčem jiném. Na soupeře jsme vlétli už od úvodních míčů. Po prvním zápase jsme věděli co od soupeře čekat, tak jsme změnili taktiku obrany nad sítí a výsledek byl hned patrný. První set jsme ovládli 25:16. Druhý set byl dost kuriózní, když jsme si trpělivou hrou vypracovali náskok 14:1. Z tváří našich soků byl vidět dosti udivený pohled. Ten se po time-outu změnil na vyhecovanou hru, která vedla k rozehrání hráčů České Třebové do třetího setu. Soupeř vycítil šanci, která trvala pouze do koncovky, kdy jsme byli údernějším týmem. Druhý zápas byl o poznání pestřejší a zvládnutý tak, jak by se mělo hrát proti týmům ze spodní části tabulky.
Hráli: Jirka, Kadlik, Chlády, Miša, Mouči, Ťupik, Péťa(L).

Výsledky: TJ CETL Cargo Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Česká Třebová 3:0 (20,22,19), 3:0 (16,13,22)

Příští týden nás čeká zápas ve Dvoře Králové, který podle posledních výsledků umí na silné týmy.