Mladším žákyním vyšly poslední letošní zápasy na jedničku s hvězdičkou 17.12.2017 | Zápasy

Komentář k utkáním mladších žákyň doma s Jihlavou a Třebíčí napsala nahravačka týmu Johy Juračková.

Do sobotního zápasu s Demlovkou a Třebíčí jsme nastoupily s jasným cílem, získat všech 6 bodů.

Kromě Vanessy, nám v sestavě nikdo nechyběl. V zápasu s Jihlavou jsme od začátku hrály svou hru, dobře jsme pracovaly jak v poli, tak i na síti. Sety s Demlovkou jsme vyhrály 25:18, 25:15 a poslední taky 25:15.

Výhra prvního utkání bez ztráty setu nás namotivovala do zápasu s Třebíčí. V prvním setu jsme hrály tak, jako předtím a vyhrály jsme 25:14. Na začátku druhého setu jsme začaly dělat zbytečné chyby z naší strany a soupeř tím získal zhruba sedmibodový náskok, naštěstí se nám ale podařilo otočit a ztrátu dohnat a set skončil 25:22 pro nás. Poslední set byl ze začátku celkem vyrovnaný, ale od nějakého dvanáctého bodu jsme získaly náskok, který jsme udržely až do konce, takže se nám podařilo vyhrát 25:18 a celkově zase 3:0.

Celkově jsme si z tohoto dne odnesly všech 6 bodů, dobrý pocit a pizzu v žaludku a tenhle den byl zatím asi nejúspěšnější v téhle sezóně.