Mladší žákyně zakončily finálovou skupinu ve Světlé 19.03.2017 | Zápasy

Mladší žákyně odehrály svůj letošní poslední turnaj finálové skupiny krajského přeboru. Komentář k utkáním napsala Martina Topinková.

V sobotu 18.3. nás s mladšími žákyněmi čekal poslední turnaj finálové skupiny ve Světlé nad Sázavou, kde jsme se kromě domácích hráček měly utkat i s Havlíčkovým Brodem B. Odjely jsme bez kapitánky Anežky, ale i tak jsme se chtěly porvat o body.

Do 1. setu 1. zápasu jsme nastoupily velice dobře. Z počátku jsme se přetahovaly o každý míč, ale od půlky setu se nám soupeřky bodík po bodíku vzdalovaly. Set jsme nakonec prohrály 18:25. S docela dobrým pocitem nastoupila stejná sestava do 2. setu. Nevím, co se stalo, asi jsem moc chválila…. Holky začaly špatně. Nedařil se příjem a po něm jsme ještě vytvářely další a další zbytečné chyby. Soupeřky jsme nechaly utéct a ani závěrečná snaha s výsledkem nic neudělala. Po setu 13:25 jsme prohrály 2:0.

Další 3 zápasy byly jako přes kopírák. V jednom setu jsme vždy hrály velice dobře. Střídaly jsme se se soupeřkami ve vedení. Bohužel v koncovce jsme udělaly o pár chyb více a sety docela těsně prohrály. V druhém setu to byl děs a hrůza. Po několika zkažených příjmech (v 1. setu 2. zápasu jsme prohrávaly dokonce 11:0) jsme si nedokázaly ve hře pomoct a bály jsme se snad každého balonu, který přešel na naši stranu.

A už jen výsledky:
ZR – HB 0:2 ( 8,18)
ZR – Světlá 0:2 (7,22)
ZR – HB 0:2 (12,18)

A zhodnocení na závěr : Hodnocení sezóny si ještě promyslím, ale asi jsem docela spokojená. Čeká nás ještě kvalifikace na MČR ml. žákyň, kam jdeme hlavně sbírat zkušenosti. Ale když se všechno dobře sejde, může se stát cokoliv...

Po dnešním turnaji jsem ráda, že některé hráčky konečně pochopily, že trenér má (alespoň občas) pravdu ;-)