Mladší žákyně vybojovaly v Havlíčkově Brodě 1 výhru 07.01.2018 | Zápasy

Komentář k utkáním mladších žákyň s Havlíčkovým Brodem a Novým Veselím napsala hráčka Zuzka Limlová a doplnila jej trenérka Martina Topinková.

Komentář Zuzky:

V sobotu na Tři krále jsme šly do zápasu proti Novému Veselí a Havlíčkově Brodu se snahou pokusit se získat co nejvíc bodů.

První zápas se odehrál s Novým Veselím. Hrály jsme svojí hru s chutí. První set jsme vyhrály, ale pak nám proklouzly 2 sety přímo mezi prsty, většinou z našich chyb. Dotáhly jsme to do tie-breaku, kde se Johy začalo dařit s podáváním a na konci ( kdy to bylo 14:14 ) "rozdrtila" se svými podáními Nové Veselí, s pomocí našeho nadšení z bodů.

První zápas nás potěšil, a byly jsme připravené na druhý zápas proti Havl. Brodu. Bohužel se nám nad nimi nepodařilo zvítězit. 2 sety jsme prohrávaly o kousek, 1. 25:17 a 2. 25:16. Třetí set jsme také nevyhrály. Prostě a jednoduše, byly lepší než my. Porazily nás a nakonec jsme celkově získaly 2 body.

Tento den nebereme jako den, který by se měl zapsat do dějin, avšak s lehkým pocitem radosti a v celku uspokojenými trenéry.