Mladší žákyně v Pelřimově dokázaly i zabojovat 11.11.2023 | Zápasy

Výkon 50/50 jsme ukázali v zápase s Bedřichovem a Pelhřimovem.

Komentář smečařky Káji:
V sobotu 11.11 jsme se utkali v Pelhřimově s týmy mladších žákyň Sokol Bedřichov a TJ Pelhřimov.
S Bedřichovem jsme hráli jako první a prohráli jsme 0:2, první set dopadl 4:25 kvůli příjmu který nám nešel. Cca 13:25 dopadl druhý set. V prvním setu se nám nedařil příjem ani podání.
I s Pelhřimovem jsme to prohráli 0:2. V prvním setu s Pelhřimovem měli na začátku náskok o 9 bodů ale jak nám šel příjem, tak jsme je dohnali a chvíli to bylo napínavý že jsme mohly vyhrát set, ale kvůli našim chybám nás zase dorovnali a pak vyhráli. V druhém setu to dopadlo 21:25 a dost nás to mrzelo, protože to bylo na hraně k vítězství. Dařilo se nám hodně smečí i bloků, dokázali jsme dobře podávat. Z našich chyb se čím dál víc a líp učíme hrát volejbal.