Mladší žákyně tentokrát nebodovaly 05.11.2017 | Zápasy

Komentář k sobotním utkáním mladších žákyň v Bedřichově napsala smečařka Terezka Mokričková.

V sobotu 4. 11. 2017 jsme absolvovali zápas v Bedřichově. Hráli jsme proti domácímu Bedřichovu a proti Havlíčkovu Brodu B. Byli jsme v sestavě Evča, Johy a Zuzka-náhra, já a Anička Šebestová-smeč, Kristýnka, Anička Petrová a Vaness-blok.

V prvním zápase jsme se utkali s Bedřichovem. Do zápasu jsme šli s tím, že ho chceme vyhrát. V 1. setu jsme se soupeře drželi, ale v koncovce jsme podlehli a prohráli jsme 23:25. Ve 2. a 3. setu jsme přestali hrát a začali jsme dělat zbytečné chyby, proto už byl rozdíl skóre větší a prohráli jsme zápas 0:3.

Hned po krátké přestávce jsme nastoupili proti Havlíčkovu Brodu B. Věděli jsme, že to nebude lehký soupeř, protože holky měly těžké podání. A kvůli tomu jsme se jich polekali a příjem nám lítal všude a také jsme hrozně zmatkovali. V 1. setu nám protihráčky nasázely hned 10 bodů, a protože jsme ztrátu nedokázali dohnat, prohráli jsme tento set. V 2. setu jsme se na začátku docela drželi, ale potom se zase u nás objevily zbytečné chyby a prohráli jsme i tento set. Třetí set probíhal obdobně jako 1. set a zápas jsme prohráli 0:3.