Mladší žákyně porazily Havlíčkův Brod 27.01.2019 | Zápasy

Mladší žákyně v sobotu 26. ledna odehráli v Jihlavě zápas s Havlíčkovým Brodem a s ŠSK Demlovka. Komentář k zápasu napsala Simča Krejčová.

Na dnešní dvojzápas jsme se vydali do Jihlavy. Utkali jsme se zde s týmem Havlíčkův Brod a Jihlavou. Do prvního zápasu s Havlíčkovým Brodem jsme šli od začátku naplno. První set jsme prohráli o dva míče, druhý se nám nepovedl. Do třetího jsme vstoupili dobrým podáním a náskok jsme si udrželi. Čtvrtý set jsme přes dramatický konec zvládli. Pátý pro nás nezačal dobře, změna stran proběhla za stavu 2:8, ale i přesto jsme set vyhráli my. Druhé utkání jsme hráli proti silným soupeřkám z Jihlavy. I přes naší velkou snahu jsme soupeřky neporazili a prohráli 1:3.