Mladší žákyně na domácí palubovce 26.11.2022 | Zápasy

Dne 26.11.2022 mladší žákyně odehrály svá další mistrovská utkání. Postupně své síly změřily s Havlíčkovým Brodem "B", Pelhřimovem a Štoky. Postřehy k utkáním napsala Ellen Eichlerová.

V sobotu 26. listopadu jsme hráli zápasy doma ve Žďáře nad Sázavou. První zápas jsme hráli s Havlíčkovým Brodem. Když jsme prohráli první set, mysleli jsme si, že celý zápas prohrajeme, ale nakonec jsme vyhráli 2:1. Druhý zápas jsme hráli s Pelhřimovem. Vyhráli jsme první set a domnívali jsme se, že to máme vyhraný, ale mýlili jsme se. V druhém setu nás porazily. Naštěstí ten 3. jsme vyhráli a skončilo to tedy 2:1. Poslední zápas jsme hráli se Štoky, první set prohráli a přišla řada na ten druhý. Ten byl nejnapínavější z celého dne. Body byly během hry celkem vyrovnané, ale ke konci jsme kvůli zbytečným chybám celý set prohráli. Celkově zápas skončil 2:0 pro Štoky .
S výsledky těchto zápasu jsme byli celkově spokojený a doufáme, že se nám takhle dařit bude častěji.