Mladší žákyně hrály v Přibyslavi 08.01.2023 | Zápasy

Postřeh z utkání napsala Denisa Křištová.

V sobotu 7.1. 2022 vyrazily mladší žákyně hrát do sportovní haly v Přibyslavi. Hrály jsme celkem tři utkání, našimi soupeři byli Sokol Bedřichov, ZŠ Přibyslav a na závěr Demlova Jihlava.

Na úvod jsme se utkaly s mladšími žákyněmi z Bedřichova. Oba týmy dělaly zbytečné chyby, bohužel z naší strany jich bylo více. Ačkoliv jsme se snažily, Bedřichov byl velmi silný soupeř a zaslouženě nad námi vyhrál 2:0.

Ve druhém utkání jsme bojovaly s děvčaty z Přibyslavi. V prvním setu se nám velmi dařilo. Získaly jsme hodně bodů a první set vyhrály. Ve druhém setu jsme se nechaly unést naším předchozím vítězstvím a daly Přibyslavi mnoho šancí nás porazit. Tento set byl celou dobu vyrovnaný, ale nakonec se nám podařilo vyhrát a v tomto zápase zvítězit 2:0.

Poslední zápas jsme hrály s asi nejobávanějším soupeřem, a to s Jihlavou. Žákyně z Jihlavy byly velmi šikovné, ale také dělaly chyby a díky tomu jsme v prvním setu zvítězily. Ve druhém setu jsme už byly všechny unavené, přesto jsme si hezky a velmi vyrovnaně zahrály. Díky chybám druhého týmu a jistotě našich zkušených hráček jsme dokázaly vyhrát i tento set. Zápas pro nás skončil nečekanou výhrou 2:0.

TJ Žďár - TJ Sokol Bedřichov 0:2 (-12, -5)
TJ Žďár - ZŠ Přibyslav 2:0 (18, 24)
TJ Žďár - Demlova Jihlava 2:0 (21, 24)