Mladší žákyně dovezly z Hrotovic 1 výhru 25.02.2019 | Zápasy

V sobotu 23. 2. 2019 hrály mladší žákyně proti Hrotovicím a Světlé nad Sázavou. Komentář k zápasu napsala Kristina Sošková a doplnil jej trenér Honza Šebesta.

Komentář Kristiny

Na dnešní dvojzápas jsme se vydali do Třebíče. První zápas jsme hráli s Hrotovicemi. Do zápasu jsme šli s odhodláním, že zápas vyhrajeme. Zápas jsme vyhráli 3:0. Zato se Světlou nad Sázavou jsme prohráli 3:0. První set se nám vyloženě nepovedl, ve druhém jsme se zlepšily, ale nepodařilo se nám ho strhnout na svojí stranu. Z prvního zápasu jsem měla radost , ale z druhého ne.

Doplnění trenéra

Zápas s Hrotovicemi jsme sice vyhráli, ale bylo to hlavně zásluhou ne moc dobře hrajícího soupeře. Mrzí mě, že po zlepšení v uplynulých zápasech jsme nedokázali tuto tendenci potvrdit a plně jsme se přizpůsobili hře soupeře. Nedařilo se podání, příjem ani hra v poli a k opravdovému útoku docházelo jen sporadicky. Naopak v zápase se Světlou holky ukázaly rostoucí výkonnost a až na pokažený první set jsme zbytek zápasu byly důstojnými soupeři.