Volejbal Žďár nad Sázavou

Články z turnajů

Minivolejbalový turnaj ve Světlé n. Sáz. 05.01.2014 | Turnaje

Na první turnaj v novém roce vyrazila žďárská minivolejbalová výprava do Světlé nad Sázavou.


Aneta s Moučim měli před tímto turnajem problémy s poskládáním sestavy, která prořídla vlivem návratu z dovolených i některých nemocí. Nakonec ale vše dobře dopadlo a s nezbytnou dopravní pomocí od rodičů jsme dorazili do místa určení s touhou předvést něco z našeho volejbalového umu a po delší době se opět pobavit hrou. Tým A nastoupil ve skupině A ve složení Romča, Eliška, Niky, Vašek a Adam, B tým ve skupině B ve složení Adam, Terezka, Evička, Sonča a Kryštof.

Na všech byla patrná delší herní i tréninková pauza, a tak jsme se potýkali s větším množstvím chyb. Během turnaje jsme však postupně dali soupeřům najevo, že s námi musí počítat a sami sobě dokázali, že jsme ze svého herního umu vše nezapomněli. Naše áčko zahrálo několik výborných setů, kdy předvádělo výborné volejbalové akce, bohužel v některých zase zcela propadlo. Do budoucna je proto nutné kromě nácviku techniky a pohybu na hřišti dál pracovat na pozornosti a rozhodnosti při řešení situací - chtít míč hrát, zakřičet si a odehrát nejlépe, jak dovedu.

Výsledkově se A tým s jedním vítězstvím a několika uhranými sety udržel v skupině A. B týmu se tentokrát nepovedlo získat vítězství, avšak zaznamenal cenný zisk setu proti silné Brtnici.

 
tabulky
P Z B
1. TJ Velké Meziříčí 2 6
2. Spartak Pelhřimov 2 6
3. Slavoj Polná 2 6
4. SK Jihlava 2 5
5. VK Třebíč 2 1
6. TJ Sokol Okrouhlice 2 0
7. TJ Žďár nad Sáz. 2 0
8. TJ Sokol Štoky 2 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2020 / HTML 4.01 and CSS valid