Volejbal Žďár nad Sázavou

Články z turnajů

Minivolejbalový turnaj v Havlíčkově Brodě 15.12.2013 | Turnaje

Další díl minivolejbalového zápolení v této sezóně přivedl nejmladší volejbalisty a volejbalisty do Havlíčkova Brodu.


Tentokrát se oba týmy utkaly ve skupině B. Tým A měl za úkol napravit výsledek předchozího turnaje a postoupit zpět do skupiny A. Pro tým B, složený z přípravky, bylo nejdůležitější, aby získával další herní zkušenosti.

Tým A se po vcelku jednoznačném průběhu mohl čtyřikrát radovat z vítězství 2:0. Tím jsme splnili výsledkový cíl turnaje. Herně jsme se často bohužel přizpůsobovali hře soupeřů a souhra jednotlivých hráčů vázla. S některými soupeři jsme však dokázali hrát bez větších chyb a předvedli jsme spoustu dobrých akcí. Všichni si dali cíle do dalšího turnaje, na čem budou chtít zapracovat, a věřím, že výsledky se budou pomalu dostavovat.

Tým B byl poskládaný z hráčů, kteří se do turnajů zatím příliš nezapojovali a dále tu byli i někteří novicové. Na začátku se někteří sice na hřišti ještě hledali, ale od druhého zápasu jsme zlepšili komunikaci na hřišti, podání a přidali i spoustu výborných zásahů v poli. Výsledkově se B tým neztratil, když zaznamenal jedno vítězství a jednu prohru v tiebreaku.

Za tým A nastoupili Romča, Terka, Vašek, Michal a Ondra. Za B tým zde byli Eliška, Klárka, Ráďa, Soňa a Paťas. Vše pod dozorem Anety, Moučiho a rodičů, kterým je nutno poděkovat za výpomoc s dopravou. Příští turnaj se bude konat již 5.1. v Brtnici.

 
tabulky
P Z B
1. TJ Velké Meziříčí 2 6
2. Spartak Pelhřimov 2 6
3. Slavoj Polná 2 6
4. SK Jihlava 2 5
5. VK Třebíč 2 1
6. TJ Sokol Okrouhlice 2 0
7. TJ Žďár nad Sáz. 2 0
8. TJ Sokol Štoky 2 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2020 / HTML 4.01 and CSS valid