Volejbal Žďár nad Sázavou

Články ze zápasů

Kadetky v Náměšti za plný počet bodů 29.02.2020 | Zápasy

Kadetky odehrály v sobotu 29.2. předposlední utkání letošní sezony v Náměšti nad Oslavou. Komentář k utkáním napsala smečařka Kristýna Seidlerová.


Do 1. zápasu jsme nastoupily s dobrou náladou a věděly, že bychom si měly udržet náš volejbal. Že bychom se neměly podřídit jejich hře. Začaly jsme na podání, ale hned první podání nepřešlo přes síť, ale nevadilo to. Někdy do prvních deseti bodů jsme vůbec nehrály svůj volejbal, a ani nás to nemohlo bavit. Nebyla žádná akce, žádný bod, za který bychom se mohly nějak radovat. V druhé půlce 1. setu se začalo více dařit na podání a nakonec jsme s přehledem vyhrály set. V 2. setu jsme se snažily o lepší volejbal a celkem se nám to dařilo, ale stále to nebylo ono. Sem tam se nám povedly pěkné výměny a už jsme si mohly zkoušet nové věci. Náš 3. set se podobal tomu 2. setu, akorát jsme obměnily sestavu. Nakonec jsme všechny sety vyhrály s přehledem.

2. zápas začal za chvilku a my si to chtěly užít. Začaly jsme v podobné sestavě jako v 1. setu 1. zápasu. Už to byl trochu lepší volejbal a více se nám dařilo na podání. Opět jsme ale zbytečně kazily nějaké míče a vždy se našel někdo, kdo dal podání do půlky saka (bohužel nás bylo víc). 2. set začal vypadat lépe a nám se hned lépe hrálo a mohlo dojít na střídání. Do 3. setu jsme šly s tím, že to chceme rychle dohrát. To se povedlo a 3. set jsme si k tomu opravdu užily. I tento zápas jsme vyhrály s přehledem.

Sestava:
Náhra Simča a Johy, účko Ella a Zuzka, blok Radka a Anežka, smeč Kristýna, Terezka a Lucka a libero Evča

Výsledky:
TJ Náměšť nad Oslavou - TJ Žďár na Sázavou 0:3 (-13,-11,-16) a 0:3 (-16,-14,-10)

 
tabulky
P Z B
1. TJ Velké Meziříčí 2 6
2. Spartak Pelhřimov 2 6
3. Slavoj Polná 2 6
4. SK Jihlava 2 5
5. VK Třebíč 2 1
6. TJ Sokol Okrouhlice 2 0
7. TJ Žďár nad Sáz. 2 0
8. TJ Sokol Štoky 2 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2020 / HTML 4.01 and CSS valid