Kadetky v Bedřichově svedly 2 pětisetové bitvy 22.10.2017 | Zápasy

Kadetky odehrály v Bedřichově 2 zcela vyrovnané pětisetové bitvy, obě bohužel dopadly v jejich neprospěch. Komentář k utkáním napsala nahravačka týmu Terka Hájková.

Dnes jsme z Bedřichova po dvou napínavých zápasech přivezli 2 body. V obou zápasech byla sice prohra 3:2, ale s celkovým rozdílem jen o jeden jediný míč (102:101)...

V prvním zápase jsme vyhráli první set, ale pak se ukázala naše velká slabina - přestali jsme hrát. Další dva sety jsme jim hodně ulehčili, ať už špatným podáním nebo zhoršeným příjmem. Ovšem se našly i okamžiky, které stály opravdu za to. Čtvrtý set jsme se už vzpamatovali a byli jsme schopní ho vyhrát, načež se objevila stejná chyba, jako minule a v tiebreaku, kdy jsme po několika zkažených míčích opět přestali hrát.

Po přestávce jsme nastoupili k druhému utkání, ale v podstatě jsme vůbec nehráli a dva sety jsme jim úplně odevzdali. Naštěstí jsme se ve 3. setu opět probudili a zbytek zápasu už jsme hráli s chutí vyhrát a bylo to taky vidět i na výsledcích. Naším hlavním problémem bylo opět špatné podání a špatný příjem. Spoustu míčů jsme taky ztratili na tom, že jsme si nevolali a spoléhali na ostatní nebo jsme naopak chtěli být všude. Ale také jsme spoustu míčů byli schopní položit, a když se příjem povedl, tak se vše dařilo a hráli jsme pěkný volejbal. Nakonec jsme tiebreak prohráli nejtěsnějším možným rozdílem 15:13. Rozhodně to nebyl náš nejhorší zápas, ale můžeme hrát mnohem líp. Snad už si příště nenecháme vítězství utéct.

Výsledky: Bedřichov - Žďár n. S. 3:2 (-17,20,20,-22,8) a 3:2 (16,22,-17,-20,13)