Kadetky poslední letošní zápas zvládly skvěle 07.12.2019 | Zápasy

Kadetky sehrály poslední letošní utkání, a to v domácím prostředí ZŠ Palachova proti Třebíči. Komentář k utkání napsala smečařka Zuzka Limlová.

Dne 7.12. se odehrál zápas proti Třebíči a poctivě jsme dodrželi naše domácí výhry.

Do 1. zápasu prvního setu jsme vyrazili s tím, že chceme vyhrát a udržet si naši hru, což se nám také podařilo. Do všeho jsme šli s chutí, dařilo se na podání, smečích a i příjmech, když na ně došlo.

První set jsme ukončili rychle se skóre 25:6 a pokračovali jsme ve stejné sestavě do druhého setu, který byl velmi podobný prvnímu. Opět jsme se nebáli, do každého balónu šli na jistotu, ale nechybělo ani občasné riskování. Hlídali jsme i balóny namáčknuté na síti, které jsme úspěšně blokovali. Druhý set znovu rychle skončil, tentokrát se skóre 25:7.

Před 3. setem nastala rošáda v sestavě. Chvílemi nastalo zbytečné zmatkování, takže ze skóre 14:7 se stalo skóre 18:18, ale i přes to jsme nehodlali 3. set jen tak vydat. Zabrali jsme, zase se nám zadařilo a set nakonec vyhráli 25:20 .
První zápas byl úspěšný, za 48 minut jsme vyhráli 3:0 a následovala 30minutová pauza.

Do 2. zápasu nastoupila sestava jako v prvním setu zápasu prvního, s pouhou výměnou nahravačky a účka. V setu a celkově druhém zápase se nám opět dařilo. Podání jsme nekazili, byly takovou naší hlavní „bodovací zbraní“.

Zanedlouho jsme první set vyhráli 25:5. Druhý set byl podobný prvnímu, stále víc se nám dařilo a i s malými chybkami jsme dokázali udržet skóre na 25:10. Ve třetím setu byla opět rošáda a tentokrát i úspěšnější než v prvním zápase. Znovu silná podání, dobré příjmy, náhry a tvrdé smeče nás dovedly k vítězství. Opět výhra 3:0, tentokrát za 49 minut.

Na konci jsme si radostně mohli zazpívat “Mašinku” a poděkovat divákům, kteří nás přišli podpořit.