Kadetky pokračují ve vítězné šňůře i po utkání ve Štokách 17.11.2019 | Zápasy

Kadetky se v posledním utkání první poloviny soutěže poměřily ve Štokách VS domácím týmem. Komentář k utkání napsala smečařka Lucka Kalinová.

V sobotu 16.11. jsme se vydaly pro další body do Štoků. První zápas byl od začátku až do konce zcela v naší režii. Vycházelo nám podání i útok, občas jsme se ale přizpůsobily soupeřově hře a dělaly zbytečné chyby. To nám ovšem nezabránilo v jkasné výhře 3:0 za cca 50 minut.
Do druhého zápasu jsme vstoupily po velmi dlouhé přestávce, kdy hráli své utkání místní muži, docela vlažně. Hodně jsme kazily na podání a spousta útoků končila v autu, ale nakonec jsme tento set s přehledem vyhrály. V druhém setu se naše hra výrazně zlepšila a hlavně přišly důležité šnůry na podání. Do třetího setu jsme šly s tím, že chceme zápas co nejdříve ukončit, což se nám povedlo, a opět přišla za necelou hodinku výhra 3:0.
Dneska jsme sice nehrály nejlepší volejbal, co umíme, ale i tak to stačilo. Teď nás čeká trochu delší pauza a potom se naposledy v tomto roce představíme 7. prosince doma proti Třebíči.

Sestava:
náhra - Johy a Simča, blok - Ráďa a Anežka, smeč - Terka, Kristýna, Lucka, účko - Klára a Anička, libero - Evča

Výsledek:
TJ Sokol Štoky - TJ Žďár na Sázavou 0:3 (-14,-13,-11) a 0:3 (-17,-13,-15)

Resumé:
Kadetky soupeře jasně přehrály, když k zisku bodů stačil jen průměrný výkon. Byli jsme lepší ve všech herních činnostech, soupeř nám vydatně pomáhal zejména mnoha chybami na podání. Pokud bylo třeba, zabrali jsme a sety dotáhli přehledem k vítězství vždy s poměrně velkým náskokem.