Kadetky naplno bodovaly s Pelhřimovem 02.11.2019 | Zápasy

Komentář k úspěšnému domácímu utkání kadetek, které sehrály v sobotu 2.11. s Pelhřimovem, napsala univerzálka Anička Petrová.

Do dnešního zápasu jsme nastoupily s tím, že si nejen chceme zahrát pěkný volejbal, ale urvat i plných 6 bodů.
V 1. zápase jsme převážně z naší strany zaznamenávaly krásné volejbalové okamžiky. Měly jsme slušný příjem, smečaři soupeře nešetřili. Zpočátku jsme měly problém s podáním, brzy jsme se však ,,zahřály" a tento zápas vyhrály jasně 3:0, když soupeř uhrál v setech postupně 15,16 a 17 bodů.
V 2. zápase už jsme věděly, co od soupeřek čekat, první 2 sety jsme si hrály náš volejbal a chybovaly minimálně. V 3. setu jsme ale na začátku polevily a zajistily tak divákům napínavou koncovku. Tu jsme nakonec nedotáhly a prohrály set 26:28, ale 4. set už jsme v klidu dohrály do vítězného konce.

Sestava:
Simča - náhra; Evča - libero; Anežka, Ráďa - blok; Klárka, já - účko; Terezka, Kristýnka, Zuzka, Lucka - smeč

Sestava se nám během zápasů různě prostřídávala a každá hráčka si alespoň set v dnešním zápase odehrála.
Děkujeme všem divákům za skvělou podporu ♡

Výsledek:
TJ Žďár nad Sázavou - TJ Pelhřimov 3:0 (15,16,17) a 3:1 (15,18,-26,19)

Resumé:
Kadetky po velmi dobrém výkonu získaly s Pelhřimovem plný počet bodů, když soupeře přehrály zejména důrazným útokem. Celý tým podal velmi dobrý výkon, vyzdvihnout je ale tentokrat třeba individuální výkon Terezky Mokričkové, která bodovala jak tvrdým útokem, tak i kvalitním podáním, a také libero Evu Novákovou, která jistě odpřihrávala soupeřovo podání a dodávala týmu jistotu v poli. V dalším kole se utkáme v sobotu 9.11. s Náměští, zápas to bude o to zajímavější, že proběhne na centrkurtu ve sportovní hale.