Kadetky naplno bodovaly doma s Humpolcem 06.10.2019 | Zápasy

Komentář k domácím utkáním kadetek s Humpolcem napsala smečařka týmu Terka Mokričková.

V sobotu 5.10. jsme se utkaly na domácí palubovce s týmem z Humpolce. Do 1. setu jsme nastoupily dobře naladěné, nebály jsme se na podání ani na útoku, a proto set patřil nám. Další dva sety probíhaly obdobně a zápas jsme vyhrály jasně 3:0.

Ve druhém zápase jsme trochu povolily, ale náskok jsme si udržely a první set jsme vyhrály poměrně jasně. V dalších dvou setech jsme se se soupeřkami občas o míč tahaly a prvních 10 bodů bylo vyrovnaných, ale pak jsme se vždy včas probudily a i druhý zápas patřil nám opět výsledkem 3:0.

Sestava: náhra – Simča, Johy, účko – Klára, Agnes, smeč – Kristýnka, Zuzka, Lucka, Terka, blok – Ráďa, Anežka, Kristýnka, libero - Evča

Resumé trenéra:
Kadetky ukázaly dobrou formu a porazily jasně tým Humpolce, když si dokázaly dobře přihrát a získávat body útokem. Soupeře jsme přehrávali také účinným podáním. V utkáních se vystřídalo všech 10 hráček a vyzkoušeli jsme různé varianty sestavy. Po 4 kolech máme 4 výhry a plný počet bodů, ale naši skutečnou formu prověří až následující zápas, který odehrajeme 12.10. s dosud také neporaženým Havlíčkovým Brodem v jeho domácím prostředí.

Výsledek: TJ Žďár nad Sázavou - TJ Humpolec 3:0 (9,10,21) a 3:0 (12,10,18).