Kadetky doma nenechaly Chotěboři ani jeden set 20.10.2019 | Zápasy

Komentář k utkání kadetek, které sehrály 19.10. v domácím prostředí s Chotěboří, napsala blokařka Radka Němcová.

Do prvního zápasu jsme přišli jako vždy namotivované vyhrát v sestavě Kristýna, Terezka - smeč, Simča - náhra, já a Anežka - blok, Klára - účko. V prvním setu se nám dařilo úspěšně skládat smeče na zem a nejvíce bodů jsme měli z podání, které se nám velice dařilo. Ve třetím konečném setu, jsme změnili trochu sestavu. A dovedli zápas k vítěznému konci.

Do druhého zápasu, jsme šli s tím, že to rychle zakončíme. A tak jsme taky učinili. Když nepočítám zbytečné chyby na naší straně, tak soupeřky nebyly silné, pouze přehrávaly balóny a stačilo jim ten balon půjčit. Ve druhém zápase jsme udělali více chyb než v prvním, ale stejně naše hra byla lepší než soupeřek. To také vedlo k vítězství v obou zápasech 3:0. Nesmíme ale polevit, protože další zápas se utkáme s Pelhřimovem. A samozřejmě vyhrajeme!

Výsledek:
TJ Žďár na Sázavou - TJ Chotěboř 3:0 (15,12,16) a 3:0 (22,4,12)

Resumé:
Kadetky potvrdily dobrou formu a zcela přesvědčivě své soupeřky přehrály ve všech herních činnostech. Soupeř nám škodil občas pouze podáním, ale ve většině setů se nedostal přes 15 bodů. Dařilo se nám hlavně na podání a na útoku. V dalším utkání nás prověří kvalitní družstvo Pelhřimova, s nímž se utkáme 2. listopadu na Palachovce.