Kadetky doma 2x zvítězily 09.11.2021 | Zápasy

V sobotu 6. listopadu kadetky odehrály další domácí zápas, tentokrát s družstvem Štoků. Komentář k utkání napsala trenérka týmu Lucka Zichová.

V sobotu naše družstvo kadetek nastoupilo na domácí palubovku proti Štokům v plné síle vyhrát.

V prvním zápase a lépe řečeno v prvních 2 setech to holky dost flákaly a připadalo mi, že se chtějí rozehřát na pořádný výkon. Podání lítalo buď do autu nebo taky do sítě na našem poli.
Při vstupu na třetí set jsme všichni stále věřily, že vyhrajeme. A jak se řeklo, tak bylo, holky zamakaly, vyhrály následující 3 sety a první zápas byl (po ukazkovém otočení již jasně prohraného zápasu) náš. 3:2 pro nás a já si do mé tabulky spokojeně připsala 2 body.

V druhém zápase první set skončil velmi pěkně a to za stavu 25:15 pro Žďár. Holky makaly a předčily soupeřky ve všech ohledech. V druhém setu už nás Štoky doháněly, ale stejně jsme set dohráli do vítězného konce. Ve třetím setu to holky lekce vypustily a já byla na pokraji zhroucení, protože nechaly soupeřky tento set zbytečně vyhrát. Čekal nás 4. set, kdy se holky nenechaly odradit soupeřkami, které byly nadšené z vyhraného setu, a Žďárská mašina slavila další vítězství, tentokrát 3:1 na sety.

Musím podotknout, že když se holky hecnou a povzbudí se, tak hrají fakt krásně. Do tabulky se nám připsalo 5 bodů a věřím, že v dalším zápase bodů přibude ještě více.