Kadetky bojovaly o body proti Světlé nad Sázavou 10.10.2021 | Zápasy

Sobotni utkání kadetek hodnotí smečeřka Zojda Pelikánová.

V sobotu 9.10. jsme odehrály dva zápasy na domácí palubovce proti Světlé nad Sázavou.

Do prvního zápasu jsme nenastoupily nejlépe, měly jsme pomalý rozjezd, byly jsme pozdě na blocích, v poli nebyly dobré příjmy a všechno se potom táhlo. Soupeřky byly výborné v poli, i když neměly tak tvrdý útok a to nám chybělo k výhře. Protihráčky první zápas vyhrály zaslouženě 3:0.

V druhém zápase byl první set mnohem lepší, dařilo se podáni i útok a první set jsme vyhrály. Poté začala být znát únava, nedocházely jsme na míče ani útoky, nebyl kvalitní blok ani podání a zápas jsme nedokázaly vyhrát a skončil 2:3.

ZR - Světlá 0:3 (-21,-22,-20)
ZR - Světlá 2:3 (24,-24,-20,18,-10)

Další utkání odehrajeme až 6.11. na domácí palubovce, kde přivítáme volejbalistky ze Štoků. Přijďte nám zafandit!!