Juniorky zbytečně nechaly soupeři 1 výhru 28.09.2020 | Zápasy

Juniorky se v neděli 27.9. v domácím prostředí utkaly s Pelhřimovem. Komentář k utkáním napsala kapitánka týmu Viki Rossí a stručně doplnil trenér Pavel Veselý.

Komentář kapitánky:

V neděli 27.9. jsme odehráli domácí utkání proti Pelhřimovu "B", alias Pelhřimovu "A".

Do zápasu jsme nastoupili uspaně a soupeř nám jen přehazoval netrefené míče. Nedokázali jsme míč dostat na zem a pořádně přihrát, míče nám buď všude létaly, nebo jsme je přihráli daleko od sítě a nemohli jsme proto využít naše blokařky. Již prohraný set nám zachránila Lucka, která přišla z lavičky a ukázala nám, jak má fungovat střídající hráčka. Dařilo se jí na podání i skládat smeče a pomohla nám ten ztracený set nakonec vyhrát. Opak té uspané hry byl náš třetí set, kdy jsme hráli, byly jsme natěšené a všechno nám šlo, o tom také vypovídá výsledek 25:9. Čtvrtý a pátý set byl zase takový uspaný, i když jsme se v tiebreaku snažili ze všech sil zvrátit prohranou koncovku.

Do druhého zápasu jsme nastoupili lépe a zase se to projevilo na výhře 3:0. Dařilo se nám více na podání, vybírat míče v poli a i přihrávka na síť a tím zapojení středovek. Hra byla celkově lepší a zapojili jsme do hry i všechny hráčky.