Juniorky v domácí premiéře nebodovaly 09.10.2023 | Zápasy

V neděli 8. října se juniorky doma hostily ve 2. lize družstvo Sokola Havlíčkův Brod. Komentář k utkáním napsalo libero týmu Kiki Kočíková.

Dne 8.10. jsme odehrály náš první domácí zápas proti Havlíčkově Brodu.
Na plac jsme nastoupily v počtu 8 hráček, nálada byla veselá a plná energie. Změnila se ale velmi rychle, a to po prvním nevyhraném setu. Opět se totiž ukázalo, že komunikace je klíč a v našem týmu ještě zrovna moc nefunguje. Nedokázaly jsme se ani dostatečně podpořit, a proto i následující 2 sety skončily výhrou Havl. Brodu.

Do druhého zápasu se nálada znova pozvedla, Kristinka nám donesla pizzy, takže byla velká spokojenost. Komunikace se zlepšila a ve druhém setu to nevypadalo už vůbec špatně a prohrály jsme si to spíše našimi zbytečnými chybami. Celkově nám chyběl příjem a občasné zapomenutí vykrýt blok. Zápas určitě nebyl nejhorší, který jsme předvedly, ostuda to nebyla, ale stále máme ještě co zlepšovat.

Sestava:
náhra Áňa, blok Lucka a Kristina, účko Jolča, smeč Barča, Ágy a Marťa, libero Kiki

Výsledek:
TJ Žďár nad Sázavou - Sokol Havlíčkův Brod 0:3 (-14, -14, -19) a 0:3 (-16, -20, -15)