Juniorky opět naplno bodovaly v Pelhřimově a vedou tabulku 22.10.2017 | Zápasy

Komentář k utkáním juniorek v Pelhřimově napsala tentokrát blokařka týmu Terka Havlíková.

V neděli 22.10. jsme v prvním zápase nastoupily proti Třebíči. Nastoupily jsme v setavě s Kájou na náhře, na bloku Terka a Eliška J., smeč Eliška F. a Barča, na účku Verča a na liberu Klára.

Výsledky: Třebíč - Žďár n. S. 0:3 (-24,-21,-13) a Pelhřimov - Žďár n. S. 1:3 (23,-28,-22,15)

V prvním setu jsme soupeřky podcenily a musely jsme hrát napjatou koncovku, ve které jsme zabojovaly a zvítězily 26:24. Druhý a třetí set už jsme se rozehrály a hra hned vypadala lépe, ve třetím setu už jsme na palubovce jasně dominovaly (25:13). Z prvního zápasu jsme si tedy odnesly 3 body za výhru 3:0.

Do druhého zápasu proti Pelhřimovu jsme nastoupily v obměněné sestavě, a to s Niky na účku. Bohužel jsme měly špatný příjem i útok, a tak jsme 1. set v koncovce prohrály. Ovšem v druhém setu jsme zabraly a rozjetého soupeře v dramatické koncovce přehrály 30:28. Třetí set jsme tlačily na podání, a tak se set povedl a s klidem jsme ho opět vyhrály. Ve 4. setu jsme soupeřky dostaly pod tlak skvělými smečemi Elišky F. a Barči M., skvělými rybičkami v poli přispěla Elišky J. a Niky. Tento zápas byl velice vypjatý, ale vyhrály jsme ho poměrem setů 3:1 a braly jsme další 3 body.

Po odehrání 4 zápasů máme plný počet bodů a vedeme tabulku :-)