Juniorky i po 8. kole neporaženy vedou tabulku 2. ligy 31.10.2022 | Zápasy

Komentář k domácímu utkání juniorek napsala smečařka Anička "Ágnes" Petrová.

Poslední říjnovou neděli jsme odehrály zápas na domácí půdě proti Pardubicím.

Se soupeřem jsme se potkaly již loni, ale dnes dorazil ve výrazně obměněné sestavě. První set byl klasicky rozehřívací a náš výkon sice stačil na výhru, ale nešlo o moc pěkný volejbal. Další dva sety jsme se dostaly do větší pohody a diváci už mohli zahlédnout i hezké volejbalové akce. První zápas proto skončil 3:0 pro nás.

Do druhého zápasu jsme nastupovaly s vědomím, že je potřeba si udržovat naši hru a nepřizpůsobit se soupeřově. To se nám ale v prvním setu moc nepovedlo a soupeř toho značně využil a získal set. Další tři sety se nám ale podařilo více zklidnit a omezit alespoň některé zbytečné chyby. Tento výkon nám přinesl druhé dnešní vítězství 3:1.

Do hřiště se dostaly všechny hráčky a zase jsme o něco chytřejší v tom, co do příště zlepšit. Nyní nás čeká týdenní pauza a pak víkendový dvojzápas, kdy v sobotu 12.11. jedeme k utkání s také dosud neporaženým Žichlínkem (jde o "B" tým Lanškrouna) a v neděli 13.11. budeme v hale na Bouchalkách hostit Poličku.