Junioři proti Jihlavě 01.03.2019 | Zápasy

Článek napsal trenér Honza Duda.

Dne 24. 02. 19 odehrála naše družstvo juniorů utkání proti prvnímu týmu naší tabulky, a to ŠSK Demlova Jihlava. Z důvodu přesunu tohoto utkání se tento zápas odehrál ve sportovní hale na Bouchalkách. I tato skutečnost přispěla nemalou měrou k našemu nepříliš přesvědčivému výkonu.
Náš tým nastoupil ve značně prořídlé sestavě, k dlouhodobě zraněnému Dominiku Milotovi přibyli další dva hráči: Tomáš Němec a Daniel Pavlík. Do prvního zápasu jsme nastoupili s tím, že chceme soupeře co nejvíce potrápit, ale to se nám příliš nepodařilo. Naše problémy nejvíce pramenily ze špatného příjmu a pohybu v poli, a ani přihlížející diváci nevyhecovali náš tým k lepšímu výkonu. Tento zápas skončil jasným vítězstvím hostujícího celku, kdy náš tým neuhrál ani set.
TJ Žďár nad Sázavou – ŠSK Demlova Jihlava 0:3 (17:25, 15:25, 20:25)
Do druhého zápasu jsme, po značně bouřlivé diskuzi v mezizápasové přestávce, nastoupili s vědomím, že chceme předvést daleko lepší výkon, než jsme předvedli v předchozím zápase. Bohužel se tato vize naplnila pouze z malé části. Soupeř sice nastoupil ve slabší sestavě, než v předchozím zápase, ale ani to nestačilo k tomu, abychom vybojovali alespoň set. Druhý zápas tedy skončil opět naší prohrou 3:0.
TJ Žďár nad Sázavou – ŠSK Demlova Jihlava 0:3 (23:25, 23:25, 25:27)

Sestava: J. Augustýn, L. Augustýn, A. Peňáz, R. Pohanka, O. Švoma, J. Topinka, Tanys B.
Trenéři: Z. Kalina, J. Duda