Junioři odehráli zápas na palubovce Šlapanic 08.02.2022 | Zápasy

V sobotu 5. 2. 2022 jsme odehráli utkání proti hráčům ze Šlapanic

Komentář Filipa Němce:
Do prvního utkání jsme nastoupili více než slušně, za stavu 9:3 to vypadalo, že nám to bude dneska lepit a mohli bychom urvat body. Ovšem poté náš soupeř začal využívat našich chyb, zejména v postavení, a my na to nebyli schopni zareagovat. Ve druhem setu se nám podařilo stáhnout šestibodový náskok Šlapanic, ve vyrovnané koncovce však bohužel rozhodly zkušenosti soupeře. Třetí set se nám nedařilo už ani podání ani útok, a kvůli tomu jsme tento set prohráli.
Ve druhém zápase se trenérům vydařil risk s Lubošem na náhře. Luboš nahrával skvěle, i díky tomu jsme první set vyhráli. Druhý set jsme ale nenavázali na úspěch prvního, a z nějakého důvodu se nám vůbec nic nedařilo. Třetí set jsme se už zlepšili, ovšem pořád ne dostatečně. Čtvrtý set jsme dotáhli do koncovky, jenže třemi hloupými chybami na útoku jsme Šlapanicím darovali výhru i v druhém zápase.
V šatně jsme si poté rozebrali zbytečné chyby, které jsme dělali, a věřím, že na nich nyní zapracujeme a další zápas předvedeme lepší výkon.