Havlíčkův Brod x Žďár nad Sázavou 19.03.2024 | Zápasy

Dne 16. 3. 2024 jsme hráli v Havlíčkově Brodě. Bohužel jsme museli různě experimentovat se sestavou, chyběl nám Tomáš Smolík na bloku a Peťa Kadlec na liberu.

V prvním setu prvního zápasu se nám ze začátku moc nedařilo na příjmu, tudíž bylo obtížné zaútočit na soupeře, ale na druhou stranu jsme měli ukázkový blok, čímž jsme soupeře trápili. V koncovce jsme udělali mnoho chyb, čehož soupeř využil a první set tak vyhrál 25:20. Do druhého setu jsme šli s tím, že musíme zlepšit hru v poli a obzvlášť zlepšit příjem, což se nám také podařilo, bohužel naším nešikovným útokem se soupeř dostal do velkého náskoku. Zkusili jsme vystřídat unaveného nahrávače Dana za Richarda, a Tomáše na liberu, který toho také měl dost za Martina. Soupeře jsme už ke konci nedostihli a set vyhrál 25:21. Třetí set se na náhru vrátil odpočatý Dan a na libero Tomáš. Nabrali jsme síly a hra konečně vypadala výkonově dost slušně, bohužel nás soupeř porazil v koncovce, ve stavu 27:25

Žďár nad Sázavou x Havlíčkův Brod

0:3 (20,21,25)

V prvním setu druhého zápasu jsme opět měli potíže v poli a již v jeho průběhu byla na našich hráčích patrná únava, což vedlo k rychlému ukončení setu 25:15 pro soupeře. V druhém setu jsme byli nuceni provést více střídání kvůli únavě hráčů. Set skončil výhrou pro soupeře 25:19. Třetí set začal obdobně jako druhý, s omezenými silami jsme toho moc nedokázali ukázat a soupeř nás nakonec porazil 25:17

0:3 (15,19,17)

Sestava: Augustin Jakub, Augustin Luboš, Němec Filip, Pavlík Dan, Sobotka Petr, Uhlíř Jaromír, Dominik Milota, Švoma Patrik, Ondřej Švoma, Jeřábek Tomáš, Pavlík Adam, Pavlík Martin, Bantianidis Richard

Trenér: Duda Jan