Dvě vytoužená vítězství Žďárských Mužů 06.03.2024 | Zápasy

Dne 3.2 jsme sehráli další domácí zápas letošní sezóny, a to s Letovicemi.

Do prvního zápasu jsme vstoupili dobrým, ale ne dostačujícím výkonem, a první set tak s malým rozdílem prohráli. Ve druhém setu se nám začalo dařit více, udělali jsme několik sérií na podání a s jistotou vyhráli 25:15. Potom se začalo dařit méně, a i když jsme velmi vyrovnanou a dlouhou bitvu o třetí set vyhráli, ve čtvrtém setu jsme začali dělat spoustu zbytečných chyb. Podání do outu výsledku zrovna nepomohla, a tak jsme se museli vydat do napínavého tiebreaku. V něm jsme se opět prali o každý bod, bohužel většinu setu měl o pár bodů navrch soupeř. Až za stavu 11:12 nás do hry vrátila dvě famózní esa, a výhru jsme se stavem 19:17 vybojovali.

3:2 (-22,15,23,-14,17)

Po přestávce jsme se s radostí vrhli na druhý zápas, a ačkoliv náš nahrávač stonal, na pomoc přijela „mladá krev“ a byli jsme schopni na soupeře zatlačit. První dva sety jsme si stabilně udržovali pár bodů náskok a vyhráli je, pouze v setu třetím jsme na hřišti zaváhali. Naše první tříbodová výhra v sezoně si tedy ještě jeden vyrovnaný set musela počkat, ale dočkali jsme se.

3:1 (23,22,-16,23)

Sestava: Augustin Jakub, Augustin Luboš, Kadlec Petr, Milota Dominik, Němec Filip, Pavlík Dan, Smolík Tomáš, Sobotka Petr, Uhlíř Jaromír, Zbořil Filip, Švoma Ondřej, Švoma Patrik, Jeřábek Tomáš, Pavlík Martin, Štourač Miroslav

Trenéři: Jan Duda a Petr Podhrázký