Dlouhý výlet žďárských mužů do Malé Skály 28.01.2024 | Zápasy

27. ledna v 7:30 jsme, bez hlavního nahrávače, vyrazili směr Český ráj do Malé Skály.

Do prvního zápasu jsme tedy nastoupili se skoro kompletní sestavou s Lubošem Augustinem na náhře. První zápas dopadl 7:25, 21:25, 12:25. Do druhého zápasu jsme najeli posilněni domácím gulášem z místního bufetu. První set probíhal podobně jako v prvním zápase a skončil 12:25. V druhém setu jsme se dostali na 21:25. Třetí set jsme od začátku ovládli a zvítězili 25:20. Následující set jsme se přetahovali o vedení, a nakonec jsme je v koncovce udolali 26:24. V tiebreaku jsme bohužel podlehli 8:15. Ale již potřetí v řadě si domů opět odvážíme bod.

Sestava: Petr Kadlec, Jaroslav Uhlíř, Jakub Augustin, Luboš Augustin, Filip Němec, Adam Pavlík, Martin Pavlík, Petr Sobotka, Tomáš Jeřábek, Tomáš Smolík

Trenéři: Jan Duda a Petr Podhrázký

Malá Skála: TJ Žďár nad Sázavou
3:0 (25:7, 25:21, 25:12)
3:2 (25:15, 25:21, 20:25, 24:26, 8:15)