Další domácí utkání žďárských juniorů, tentokrát s brněnskou Teslou 07.03.2022 | Zápasy

Dne 05. 03. 2022 sehrálo družstvo juniorů další zápas letošní sezóny, tentokrát s brněnskou Teslou.

Do prvního utkání jsme nastoupili s vědomím, že chceme se soupeřem sehrát vyrovnanou hru. Bohužel se nám to celý zápas nedařilo. Každý set probíhal prakticky stejně, soupeř vždy na začátku setu vybojoval tří až čtyř bodový náskok, který držel po celou dobu zápasu. Bohužel jsme v žádném setu prvního zápasu nebyli schopni tento rozdíl smazat, a v prvním zápase jsme soupeři podlehli 0:3.

TJ Žďár nad Sázavou – TJ Tesla Brno: 0:3 (22:25; 22:25; 20:25)

Do druhého zápasu jsme nastoupili s několika změnami v základní sestavě, což se kladně projevilo na našem herním výkonu. V úvodu utkání se nám podařilo soupeře zaskočit a získali jsme první set pro sebe. Je škoda, že jsme nedokázali na takto dobrý výkon navázat i v následujících setech. Ostatní sety bohužel probíhaly stejným způsobem jako v prvním zápase. Soupeř si hned na počátku získal tří až čtyř bodový náskok, který jsme v průběhu hry nesrovnali. Soupeři jsme proto podlehli i ve druhém zápase.

TJ Žďár nad Sázavou – TJ Tesla Brno: 1:3 (25:21; 21:25; 24:26; 20:25)

Další utkání nás, s největší pravděpodobností, bude čekat v neděli 13. 02. 2022, kdy se opět potkáme s brněnskou Teslou, a to na dohrávku odloženého podzimního zápasu.