Volejbal Žďár nad Sázavou

Články ze zápasů

Béčko ve Velkém Meziříčí neuhrálo ani set 04.03.2020 | Zápasy

Hodnocení napsal trenér Z. Kalina.


K dalšímu kolu KP cestovalo Béčko mužů do nedalekého Velkého Meziříčí k dvojzápasu s jejich rezervním týmem. Do prvního zápasu jsme nastoupili s téměř totožnou sestavou, která předvedla velmi dobrý výkon v zápasech proti Pelhřimovu, pouze na nahrávce nastoupil tentokrát Dan Pavlík. V prvním i druhém setu jsme sehráli s Velmezem vyrovnanou volejbalovou partii, ale množstvím pokažených podání (v prvním setu 8, ve druhém za stavu 21:21 jsme pokazili 3 za sebou) jsme oba sety v závěru nakonec ztratili. Ve třetím setu se nám na předchozí výkon už nedařilo navázat, přestala nám fungovat přihrávka, z toho pak pramenil nevýrazný útok a spousta lacině odevzdaných míčů, které hráči Velmezu nekompromisně bodově trestali.

TJ Spartak Velké Meziříčí – TJ Žďár nad Sázavou „B“ 3:0 (20,25,17)

Sestava: D. Pavlík (náhra), J. Gregor a D. Milota (blok), O. Švoma a L. Augustin (smeč), P. Švoma (účko), J. Duda (libero), střídali A. Bantianidis a F. Němec.

Do druhého zápasu jsme zamíchali sestavou a příležitost od začátku dostali další hráči z lavičky. Bohužel náš výkon byl od začátku nevýrazný, kluci z Velmezu nás zatlačili výborným skákaným servisem, který jim na rozdíl od prvního zápasu velmi vycházel, což jim velmi zvedlo sebevědomí (jednomu hráči, který hostuje v našem druholigovém áčku, možná až přespříliš !!!) a postupně nás přehrávali ve všech herních činnostech. Postupné prostřídání hráčů a všechny vybrané time bohužel nijak nepomohly, takže výsledkem byla rychlá prohra.

TJ Spartak Velké Meziříčí – TJ Žďár nad Sázavou „B“ 3:0 (13,18,17)

Sestava: D. Pavlík (náhra), J. Gregor a T. Němec (blok), F. Němec a J. Uhlíř (smeč), P. Švoma (účko), A. Bantianidis (libero), střídali A. Pavlík, L. Augustin, D. Milota a O. Švoma

Fotky k článku 
tabulky
P Z B
1. TJ Velké Meziříčí 2 6
2. Spartak Pelhřimov 2 6
3. Slavoj Polná 2 6
4. SK Jihlava 2 5
5. VK Třebíč 2 1
6. TJ Sokol Okrouhlice 2 0
7. TJ Žďár nad Sáz. 2 0
8. TJ Sokol Štoky 2 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2020 / HTML 4.01 and CSS valid