Béčko mužů s Okrouhlicí opět bez bodů 03.12.2018 | Zápasy

Hodnocení napsal trenér Vlasta Elbl.

Další kolo krajského přeboru nás čekalo v tělocvičně SPŠ stavební v Havlíčkově Brodě s Okrouhlicí, nejbližším soupeřem v tabulce. Bohužel jsme zase na zápas nepřijeli v nejsilnější sestavě, protože k dlouhodobě zraněnému Gregymu přibyla absence Filipa, Jaromíra a Penyho. Na střídání nám tak zbyl pouze jeden hráč.

Jak popsat první zápas. V prvních dvou setech bylo na hřišti pouze jedno družstvo, a to družstvo Žďáru. Prakticky jsme bodovali pouze my, buď to byly body pro nás, nebo pro soupeře. Okrouhlice nemusela dělat skoro nic, jejich skóre bezpečně narůstalo především díky našim chybám. Pouze třetí set snesl přísnější měřítko. Příjem byl slušný, nahrávka také, ale bohužel nás tentokrát nepodrželi smečaři. Klasická prohra 3:0, poslední set skončil po bojovném výkonu 26:24 pro Okrouhlici.

Druhý zápas začal velmi slušným volejbalem, ale vydržel pouze do poloviny druhého setu. Pak nám došel dech a soupeř bez větších problémů uhrál další vítězství 3:0. Poslední set byl opravdu špatný, odevzdaný až podprůměrný, o čemž svědčí třeba pouhé čtyři naše úspěšné bodové útoky za celý set.

Závěrem slova Vojty Drahoše: „Valíme před sebou sisyfovský kámen vítězství a těsně před koncem se nám vždy skutálí zpátky dolů“. Tak komentoval set a prohru 24:26.

Okrouhlice – TJ Žďár n. S. „B“ 3:0 (19,14,24) a 3:0 (23,18,12)

Sestava: L. Augustin, V. Drahoš, D. Milota, P. Švoma, D. Škarka, T. Němec, libero J. Duda a O. Švoma.