4. kolo krajského přeboru odehrály holky U16 opět v domácím prostředí na ZŠ Palachova 13.11.2022 | Zápasy

Dnešní zápas popsala blokařka Kája Jelínková

Komentář Káji:
V sobotu 12.11. jsme odehrály tři zápasy na "Palachovce".

První a třetí zápas jsme se utkaly s družstvem Štoky a druhý s družstvem Třebíč.

Do prvního zápasu jsme šly se značnou nejistotou. První set se nám vůbec nedařil. Soupeřky měly tvrdé podání a my si nebyly v ničem jisté. V druhém setu byl náš výkon značně lepší, i tak se nám nepodařilo vyhrát. Prohrály jsme 0:2.

V druhém zápase jsme byly mnohem pozornější a ze začátku jsme vedly. Zlepšily jsme příjmy a útoky. Bylo to vyrovnané a napínavé, ale nezdařilo se. V druhém setu jsme přestaly mluvit na balóny a dělaly hodně zbytečných chyb, ale přestože jsme se ze všech sil snažily bojovat, nezdařilo se. Proto jsme prohrály 0:2.

Ve třetím zápasu jsme byly mnohem lepší než v tom prvním. Věděly jsme do čeho jdeme a tak jsme se soupeře snažily aspoň trochu zaškodit. Bohužel soupeřky měly tvrdší útoky a hrály rychlou hru a my jsme nestačily zareagovat. Proto jsme prohrály 0:2.

ZR - Štoky 0:2 (6,12)
ZR - Třebíč 0:2 (19,12)
ZR - Štoky 0:2 (17,13)

Další týden vyrazíme do Uherského Hradiště odehrát 2. kolo Českého poháru. Doufám, že se poučíme z chyb, které jsme o víkendu dělaly a navážeme na postupně lepšící se výkon.