Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Volejbalová sezóna 2014/2015 začíná o tomto víkendu 02.10.2014

O víkendu se rozbíhá naplno další volejbalová sezóna. V sobotu 4. října a v neděli 5. října se zúčastní volejbalových utkání hned 5 družstev našeho oddílu. V sobotu se na domácí palubovce ve sportovní hale na Bouchalkách představí jak muži, kteří se v 1. kole 2. ligy utkají s Chvaleticemi (začátky v 11 a v 15 hodin), tak ženy, jejichž soupeřem bude Pelhřimov (v 9 a 13 hodin). Zveme tedy srdečně všechny naše fanoušky, aby přišli naše týmy podpořit, aby úspěšně vstoupily do nové sezóny. Kadetky v sobotu odehrají úvodní turnaj krajského přeboru v Novém Veselí, kde jejich soupeři budou kromě domácích ještě týmy Humpolce a Pelhřimova.

V neděli pak do volejbalových bojů zasáhnou i obě žákovská družstva. Žákyně jedou na úvodní turnaj krajského přeboru do Náměště (utkají se tam s domácími, Třebíčí a Novým Veselím), žáci se ve stejné soutěži utkají s domácí Jihlavou a dále s Havlíčkovým Brodem a Velkým Meziříčím.

O výsledcích a průběhu všech utkání se na webu objeví podrobné články.

V sekci články také již brzy naleznete detailní předsezónní informace o jednotlivých družstvech našeho oddílu (změny v týmech, cíle na tuto sezónu apod.).


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. TJ Slavia Hradec Králové 5 15
2. TJ Jiskra Jaroměř 5 11
3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 8
4. TJ Jičín 5 8
5. VO TJ Lanškroun B 5 2
6. TJ Žďár nad Sázavou 5 1

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid