Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Vladimír Maša slaví významné životní jubileum - gratulujeme!!! 22.12.2021

Ve středu 22. prosince slaví své významné životní jubileum (*70) dlouholetý člen Žďárské volejbalové mašiny Vladimír Maša, kterého všichni volejbalisté znají jako Laďu.

Rodák z Bystřice nad Pernštejnem je nerozlučně spjat s naším volejbalovým oddílem, kde začínal v roce 1990 nejprve jako hráč a pak hrající trenér družstva mužů. Jeho hlavní zásluhou je však především znovuoživení mužského volejbalu v našem oddíle, když začátkem 90. let pod jeho trenérským vedením nově vytvořené družstvo mužů dokázalo vyšplhat z chvostu okresního přeboru, přes dvě patra krajského přeboru (1992 postup do krajského přeboru I. třídy) až do 2. ligy (1996-1998).

Po ukončení trenérské činnosti u družstva mužů se začal věnoval mládeži, konkrétně chlapecké složce, kde vytvořil velmi kvalitní juniorský tým, který dosahoval nejen úspěchy ve své věkové kategorii, ale hlavně pak tvořil základ družstva mužů, které uhrálo v pozdějších letech největší úspěchy žďárského volejbalu a stalo se v letech 2015 a 2018 dokonce vítězem 2. ligy.

V současné době je stále aktivním členem výboru oddílu volejbalu a podílí se zejména na zajištění ekonomického chodu oddílu, konkrétně na získávání financí z grantových prostředků. Laďa Maša funguje v našem oddílu více jak 30 let, je za ním obrovský kus poctivé a kvalitní trenérské práce s výraznými výsledky. Touto cestou bychom chtěli Laďovi za celý volejbalový oddíl a všechny jeho členy co nejsrdečněji poděkovat za čas a energii, kterou našemu oddílu věnoval a věnuje. Bez lidí, jako je Laďa, by žďárský volejbal nikdy nedosáhl takových úspěchů. Laďovi přejeme nyní hlavně co nejpevnější zdraví a životní optimismus a všichni věříme, že bude součástí Žďárské volejbalové mašiny ještě dlouhé roky. Díky, Laďo, a drž se!

Na níže přiložených fotografiích je Laďa zachycen nejprve jako hrající trenér (foto z roku 1992), pak jako trenér druholigového družstva mužů (2. polovina 90. let). Na poslední fotografii, která je zcela aktuální, plní své dědečkovské povinnosti.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. TJ Žichlínek 0 0
2. TJ Svitavy 0 0
3. TJ Spartak Polička 0 0
4. TJ Žďár na Sáz. 0 0
5. TJ Sokol Pardubice 0 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid