Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Vanoční oddílový turnaj mládeže 24.12.2022

V pátek 23.12. proběhl ve sportovní hale TJ tradiční vánoční turnaj mládeže našeho oddílu. Cca 60 účastníků si užilo skvělé volejbalové odpoledne. Hráči a hráčky byli rozděleni do 2 věkových kategorií a kde se nalosovaná smíšená družstva utkala systémem každý s každým na 2 sety.

V mladší kategorii byla 4 družstva, všechna utkání byla velmi vyrovnaná a o konečném pořadí rozhodoval každý získaný míč. Prvenství nakonec vybojovalo družstvo vedené kapitánkou Maruškou, druhy byl tým kapitánky Verči a na 3. příčce se umístil tým kapitánky Adélky.

Ve starší kategorii bylo sestaveno celkem 5 týmů a hrál se velmi pěkný volejbal, nikdo nechtěl dát soupeři žádný míč zadarmo. Celkové prvenství právem patřilo týmu kapitána Honzy Šebesty, na druhém místě byl tým s kapitánkou Aničkou.

Všechna družstva byla oceněna balíčky sladkostí a dalšími cenami. Tento turnaj ukončil letošní volejbalový rok, jak hráči a hráčky, tak i všichni diváci si to pěkně užili, nechybělo ani vánoční cukroví a samozřejmě skvělá nálada.

Díky všem za účast, veliké poděkování patří organizátorům a všem, kdo se na této akci jakkoli podíleli. Už se těšíme na další volejbalové akce v roce 2023.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. Sokol Hrotovice 24 55
2. TJ Žďár nad Sáz. 24 49
3. Pelhřimov 22 40
4. Havlíčkův Brod 24 16
5. SK Jihlava 22 14

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2023 / HTML 4.01 and CSS valid