Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Starší žákyně – informace před zahájením sezony 30.09.2013

Před letošní sezonou došlo u týmu starších žákyň ke změně na trenérském postu. Z osobních důvodů skončila trenérka Olga Čermáková a týmu se ujal nový realizační tým ve složení Pavel Veselý, Edita Hájková a Marie Kabrdová.

Několik hráček sice již překročilo stanovenou věkovou hranici pro kategorii starších žákyň, ale vedení soutěže nám udělilo výjimku, takže v týmu budou dívky od ročníku narození 2001 po ročník 1997.

Tým trénuje dvakrát týdně, a to v úterý a ve čtvrtek od 16:30 do 18:00 hodin v tělocvičně na ZŠ Palachova. Hlavním cílem pro letošní sezonu je tedy využít zkušenosti starších hráček a zapracovat do týmu hráčky mladší, méně zkušené. Budeme chtít zlepšit jednotlivé herní činnosti, zvládnout systém hry na jednu nahrávačku a také zlepšit taktickou stránku hry.

Tým bude i letos hrát krajský přebor. V základní skupině se střetneme s týmy Třebíče, Jihlavy a Nového Veselí. Utkání se hrají turnajově, kde se utká každý s každým na 2 vítězné sety. První turnaj absolvujeme v neděli 6. října v Novém Veselí. Na domácí palubovce budeme hostit ostatní soupeře v neděli 17. listopadu.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. TJ Žichlínek 0 0
2. TJ Svitavy 0 0
3. TJ Spartak Polička 0 0
4. TJ Žďár na Sáz. 0 0
5. TJ Sokol Pardubice 0 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid