Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

O tomto víkendu nehrají naše týmy žádná utkání 29.01.2015

O nadcházejícím víkendu si naše družstva budou užívat zasloužený odpočinek a sbírat síly na další část sezóny.

Jen pro rekapitulaci - náš oddíl má celkem 6 družstev, která hrají pravidelnou soutěž. V krajském přeboru jsou to družstva žen, kadetů, kadetek, starších žáků a starších žákyň. Ve druhé lize pak působí tým mužů. Těchto 6 družstev ještě doplňují družstva minivolejbalu volejbalové přípravky. Celkem má oddíl v současnosti více jak 130 členů, přičemž cca 80 jich je v mládežnických týmech.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. TJ Žichlínek 0 0
2. TJ Svitavy 0 0
3. TJ Spartak Polička 0 0
4. TJ Žďár na Sáz. 0 0
5. TJ Sokol Pardubice 0 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid