Aktuality

Nová sezona Béčka začala dvěma vítězstvími nad Telčí 11.09.2010

V prvním zápase nové soutěže KP II jsme na Rybníčku za krásného počasí babího léta hostili družstvo Telče. V pátek jsme potrénovali florbal, abychom si nepokazili získanou volejbalovou formu, kterou jsme celé léto pracně ladili. Soupeř sice přijel jen se 7 hráči, z nichž někteří byli značně unaveni náročným pátečním tréninkem, který se evidentně protáhl do noci,ale rozhodně nechtěl odevzdat body zadarmo. My jsme nastoupili ve značně inprovizované sestavě, když několik borců muselo zajišťovat obživu rodin v kolbenkách a jeden dokonce nezvládl přijít vůbec.

Do 1. zápasu jsme vstoupili velmi vlažně a soupeř nabyl dojmu, že by tady něco mohl uhrát. Naštěstí jsme zvládli lépe koncovku setu a přestože jsme dokázali zkazit 8 podání, set jsme získali my. To vneslo do našich řad potřebný klid a další set jsme celkem v pohodě dotáhli do vítězného konce. 3.set se změnil v exhibici, když soupeř herně zcela odešel a dokázal uhrát jen 11 bodů.

K 2. zápasu nastoupila zcela obměněná sestava, která sice nijak nezářila, ale dovedla zápas opět bezpečně k vítězství 3:0, čímž byl zajištěn zisk prvních 4 bodů v nové sezoně.

1. zápas 3:0 (21,21,11), sestava: Radim, Vlasta (účko!), Luďa, Míra, Vevy, Číry a Vesy.
2. zápas 3:0 (22,19,15), sestava: Vlasta (náhra), Chlády, Míra, Číry, Troji, Zomba a Vesy.

Několik perliček a postřehů na závěr:
Radim zaznamenal světový rekord v počtu dvojáků v 1 setu.

Vlasta vydržel odehrát oba zápasy (přejeme příjemné nedělní kóma).

Zápas nemohl být tak strašný, protože jej relativně ve zdraví shlédl i fanoušek po infarktu.

Chlády dal zase konečně ránu (forma se vrací).

Číry dal taky ránu, ale plot stejně těsně netrefil.

Hostující směčař dokázal kousek hodný Chucka Norisse - dal smeč do vlastního debla. Naštěstí si nijak neublížil.

Také hostující libero bylo ve formě. Přehrát bagrem několikrát míč 5 metrů do autu vedle hřiště, to se jen tak nevidí.

Troji prohlásil, že už příště raději hrát nechce, protože na některé aspekty spjaté s výkony Béčka ještě prostě nestačí.

Poprvé v historii Rybníčku se na hřišti objevil během zápasu nůž (naštěstí jen k úpravě sítě).

Nejmenovaný chalan se někdy kolem 15. hodiny konečně probral a zjišťoval, co se to vlastně děje (těšíme se všichni na omluvenku a story).

Tolik lidí na tiskovce po zápase už dlouho nikdo neviděl. Že by ještě pokračování výkonů z turnaje MD?

P.S. Blahopřejeme všichni Otylovi, že konečně po několika marných pokusech dokázal neztratit, byť s vyčerpávající pomocí mnoha dobrovolníků, výhru z turnaje MD a dokázal si ji donést i domů (a to pouze s týdenním zpožděním).

Příští týden nás čeká derby s RISSI, takže o motivaci rozhodně nebude nouze :-)