Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Muži – informace před začátkem sezony 30.09.2013

V loňské sezoně tým mužů jako nováček ukořistil ve 2. lize pomyslnou bronzovou medaili, takže i do letošní sezony tedy jdeme s cílem bojovat opět o špici druholigové tabulky a předvádět kvalitní, divácky atraktivní volejbal.

Složení týmu zůstalo prakticky stejné, takže na postu nahrávačů budou Jirka Moučka a Filip Novotný, na smeči Míra Štourač, Ondra Kadlec, Honza Čirka a Kuba Trojánek, blok budou obstarávat Michal Maša a Míra Hübl. V roli univerzála se objeví Ondra Trojánek a OndraŤupa. Liberem týmu je Petr Kadlec. Novou posilou je smečař David Podhrázký, který přišel na hostování z Havlíčkova Brodu, tým naopak opustil blokař Tomáš Chládek, ale všichni doufáme, že jen dočasně a že se do týmu v průběhu sezony opět vrátí. Trenérskou dvojici tvoří Pavel Veselý a Petr Veselý.

Tým absolvoval letní přípravu, která byla zaměřena zejména na získání fyzické kondice. Nepodařilo se ale absolvovat dostatečný počet kvalitních zápasů, za zmínku stojí snad jen tradiční turnaj v Drásově. V soutěžním období budeme trénovat 2x týdně, a to na hale ve čtvrtek od 18:30 a v pátek od 19:00 hodin.

V soutěži se utkáme stejně jako loni s týmy Hrotovic, Hronova, Malšovic, Střelic a Zruče nad Sázavou, neznámými soupeři budou pražská Praga, Kerhartice, Dvůr Králové a Česká Třebová. V prvním kole budeme na domácí palubovce v sobotu 5. října hostit houževnatý tým ze Zruče nad Sázavou a určitě budeme chtít navázat na loňskou sezonu, kdy si soupeři z haly na Bouchalkách body odváželi spíše výjimečně. Letos se na hale nebudeme střídat s družstvem žen, takže naše domácí zápasy budou začínat v 10:00 hodin a pak s největší pravděpodobností ve 13:00 či 13:30 hodin.


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. TJ Žichlínek 0 0
2. TJ Svitavy 0 0
3. TJ Spartak Polička 0 0
4. TJ Žďár na Sáz. 0 0
5. TJ Sokol Pardubice 0 0

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid