Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Nový hlavní sponzor žďárského volejbalu - COOPER STANDARD AUTOMOTIVE 16.09.2016

Žďárská volejbalová mašina jde do nadcházející sezony s novým hlavním sponzorem - firmou COOPER STANDARD AUTOMOTIVE. Tato významná mezinárodní firma se rozhodla podpořit úspěšnou činnost našeho oddílu výraznou finanční částkou přesahující 6 číslic, čímž se stala naším největším sponzorem. Podpora této firmy by měla mít trvalejší charakter.

Hlavním sponzorem druholigových mužů zůstává i pro tuto sezonu dopravní firma CETL Cargo. Novým sponzorem kadetek, které v letošní sezoně budou bojovat v 1. lize, je firma VAMAFIL.

Děkujeme všem našim sponzorům, velmi si vaší podpory vážíme a budeme se ji snažit využít k co nejlepší přípravě všech našich 10 družstev, rozvoji práce s mládeží a zopakování výborných výsledků z předchozí sezony.

Naše kvalitní dlouhodobá práce se nám začíná vracet i touto cestou. Je hrozně fajn, když někdo vaši snahu a dosažené výsledky jakkoli ocení a váží si jich, natož kdy je pak ještě finančně podpoří. Děkujeme, je to velká motivace pro naši další činnost ;-)<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. TJ Lanškroun 24 72
2. TJ Šlapanice 24 47
3. VK Znojmo 24 44
4. VS Drásov 24 39
5. TJ Havl. Brod 24 22
6. TJ Tesla Brno 24 18
7. TJ Žďár na Sáz. 24 8

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2022 / HTML 4.01 and CSS valid