Aktuality

Český pohár kadetů 26.10.2007

O víkendu 20.-21.října se v tělocvičnách na ZŠ Palachova uskutečnilo nulté kolo (kvalifikace) Českého poháru kadetů. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmů všech výkonostních kategorií - od krajského přeboru až po extraligu.

Co se týká vyhranosti a zkušeností měli naši kuci patřit spíše k slabší části účastníků, ale jak se již mnohokrát ukázalo...papírové předpoklady nemusí platit. Turnaj zvládli velice dobře. Mohou se pochlubit skalpem extraligového USK Praha, kterým jako jediní na turnaji dokázali sebrat set a až do konce zápasu bojovali o vítězství. Jen škoda, že první hrací den neměli více štěstí v koncovkách..všechny zápasy prohráli v tiebreaku tím nejtěsnějším rozdílem.

Zápasy: Žďár - Olomouc 1:2; USK Praha 1:2; Řevnice 1:2; Sokolov 2:1, Plzeň 2:0, Modřany 2:1, Kometa Praha 1:2;

Konečné pořadí:

1. USK Praha - 7 7 0 14:1 14 (7 zapasů-7 výher-0 porážek-14:1 podíl setu-14 bodů)

8. Kometa Praha - 7 1 6 3:13 8

Hlavní fáze turnaje, do které se naši kadeti probojovali, bude pokračovat 4 koly turnajů.