Volejbal Žďár nad Sázavou

Tréninky družstev oddílu v sezoně 2019/2020

Přípravka (minivolejbal - dívky i chlapci)

- pondělí: 15:30 -17:00 (sportovní hala TJ)
- pátek: 15:30 - 17:00 (ZŠ Palachova - obě tělocvičny)
- trenér: Petr Veselý (mobil: 739 035 959, mail: 77zomba@seznam.cz)

Družstvo mladších žákyň

- úterý: 17:00 - 18:30 (Activ club)
- čtvrtek 16:30 - 18:00 (ZŠ Palachova - hrací tělocvična)
- pátek: 17:00 - 18:30 (ZŠ Palachova - palubová tělocvična)
- trenér: Jan Šebesta (mobil: 606 185 917, e-mail: j_sebesta@seznam.cz)

Družstvo starších žákyň

- pondělí: 17:00 - 18:30 (sportovní hala na Bouchalkách)
- středa: 18:30 - 20:00 (sportovní hala na Bouchalkách)
- čtvrtek: 17:00 - 18:30 (sportovní hala na Bouchalkách)
- trenér: Martina Topinková, DiS. (mobil: 722 966 467, e-mail: martina.top@seznam.cz)

Družstvo starších žáků

- úterý: 15:30 - 17:00 (Activ club)
- středa: 18:30 - 20:00 (sportovní hala na Bouchalkách)
- pátek: 17:00 - 18:30 (ZŠ Palachova - hrací tělocvična)
- trenér: Mgr. Petr Kadlec (605 157 066, e-mail: Petik.Kadlec@seznam.cz)

Družstvo kadetek a juniorek

- středa: 18:30 - 20:00 (sportovní hala na Bouchalkách)
- čtvrtek: 17:00 - 18:30 (sportovní hala na Bouchalkách)
- pátek: 18:30 - 20:00 (ZŠ Palachova - hrací tělocvična)
- trenér: Mgr. Pavel Veselý (mobil: 774 262 207, e-mail: pavel.vesely@wyda.cz)

Družstvo juniorů

- úterý: 16:30 - 18:00 (ZŠ Palachova - palubová tělocvična)
- středa: 20:00 - 21:30 (určení junioři s družstvem mužů A - sportovní hala na Bouchalkách)
- pátek: 18:30 - 20:00 (ZŠ Palachova - palubová tělocvična)
- trenér: Ing. Jan Duda (mobil: 739 322 924, e-mail: dudak26@seznam.cz)

Družstvo mužů

- středa: 20:00 - 21:30 (sportovní hala na Bouchalkách)
- pátek: 18:45 - 20:15 (sportovní hala na Bouchalkách)
- trenér: Ing. Petr Podhrázký (mobil: 603 413 329, mail: podhrazkypetr@seznam.cz)

Družstvo žen

- pátek: 17:30 - 19:00 (sportovní hala na Bouchalkách)
- trenér: Ivana Koutková (mobil: 607 910 737, e-mail: ivana.palanova@centrum.cz)

 
tabulky
P Z B
1. Česká Lípa 18 48
2. Česká Třebová 16 30
3. Dvůr Králové 16 30
4. Kometa Brno 16 28
5. Hronov 16 27
6. Žďár n.S. 16 26
7. Choceň 16 25
8. Havlíčkův Brod 16 19
9. MnichovoHradiště 18 11
10. Turnov 16 2

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2019 / HTML 4.01 and CSS valid