Volejbal Žďár nad Sázavou

Tréninky družstev oddílu v sezoně 2019/2020

Přípravka (minivolejbal - dívky i chlapci)

- pondělí: 15:30 -17:00 (sportovní hala TJ)
- pátek: 15:30 - 17:00 (ZŠ Palachova - obě tělocvičny)
- trenér: Petr Veselý (mobil: 739 035 959, mail: 77zomba@seznam.cz)

Družstvo mladších žákyň

- úterý: 17:00 - 18:30 (Activ club)
- čtvrtek 16:30 - 18:00 (ZŠ Palachova - hrací tělocvična)
- pátek: 17:00 - 18:30 (ZŠ Palachova - palubová tělocvična)
- trenér: Bc. Jan Šebesta (mobil: 606 185 917, e-mail: j_sebesta@seznam.cz)

Družstvo starších žákyň

- pondělí: 17:00 - 18:30 (sportovní hala na Bouchalkách)
- středa: 18:30 - 20:00 (sportovní hala na Bouchalkách)
- čtvrtek: 17:00 - 18:30 (sportovní hala na Bouchalkách)
- trenér: Martina Topinková, DiS. (mobil: 722 966 467, e-mail: martina.top@seznam.cz)

Družstvo starších žáků

- úterý: 15:30 - 17:00 (Activ club)
- středa: 18:30 - 20:00 (sportovní hala na Bouchalkách)
- pátek: 17:00 - 18:30 (ZŠ Palachova - hrací tělocvična)
- trenér: Mgr. Petr Kadlec (605 157 066, e-mail: Petik.Kadlec@seznam.cz)

Družstvo kadetek a juniorek

- středa: 18:30 - 20:00 (sportovní hala na Bouchalkách)
- čtvrtek: 17:00 - 18:30 (sportovní hala na Bouchalkách)
- pátek: 18:30 - 20:00 (ZŠ Palachova - hrací tělocvična)
- trenér: Mgr. Pavel Veselý (mobil: 774 262 207, e-mail: pavel.vesely@wyda.cz)

Družstvo juniorů

- úterý: 16:30 - 18:00 (ZŠ Palachova - palubová tělocvična)
- středa: 20:00 - 21:30 (určení junioři s družstvem mužů A - sportovní hala na Bouchalkách)
- pátek: 18:30 - 20:00 (ZŠ Palachova - palubová tělocvična)
- trenér: Ing. Jan Duda (mobil: 739 322 924, e-mail: dudak26@seznam.cz)

Družstvo mužů

- středa: 20:00 - 21:30 (sportovní hala na Bouchalkách)
- pátek: 18:45 - 20:15 (sportovní hala na Bouchalkách)
- trenér: Ing. Petr Podhrázký (mobil: 603 413 329, mail: podhrazkypetr@seznam.cz)

Družstvo žen

- pátek: 17:30 - 19:00 (sportovní hala na Bouchalkách)
- trenér: Ivana Koutková (mobil: 607 910 737, e-mail: ivana.palanova@centrum.cz)

 
tabulky
P Z B
1. Česká Lípa 22 60
2. Česká Třebová 22 42
3. Hronov 22 41
4. Kometa Brno 22 36
5. Choceň 22 34
6. Dvůr Králové 22 33
7. Žďár n.S. 22 31
8. Havlíčkův Brod 22 27
9. MnichovoHradiště 22 15
10. Turnov 22 11

 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2020 / HTML 4.01 and CSS valid