Ženy dovezly z Brna 3 body 10.11.2018 | Zápasy

Komentář k sobotnímu utkání napsala Hana Bubáková.

Další sobotní utkání nás čekalo na půdě nováčka v naší skupině – brněnského Junioru. Podle tabulky byl tento tým pod námi, ale věděly jsme, že nesmíme nic podcenit.

Do prvního setu jsme vlétly a dařilo se nám vše, no co jsme sáhly. Vyhrály jsme ho hladce 25:14. I když jsme si říkaly, že nesmíme polevit a nechat soupeřky rozehrát, přesně to se stalo. Odešel příjem, hra v poli a soupeřky toho využily a další dva sety si připsaly na své konto. Nechtěly jsme ze zápasu odejít s prázdnou, tak jsme opět zapnuly a bojovaly o každý míč. Body se přelévaly ze strany na stranu a v koncovce jsme se radovaly zase my. Do tiebreaku jsme vstoupily parádní šňůrou na podání a vytvořily si dostatečný náskok, abychom ho mohly dotáhnout do vítězného konce. Konečný stav 2:3 (-14,17,19,-22,-6).

Po krátké přestávce jsme se vrátily do studené brněnské tělocvičny odhodlány k rychlému vítězství za 3 body. Soupeřky nás však rychle vrátily do reality. První set byl plně v jejich režii a rychle ho vyhrály 25:13. Do druhého setu jsme se opět zkoncentrovaly, držely se soupeřkami krok, ale v koncovce nás zase zradil příjem a ho také ztratily v poměru 21:25. Další dva sety vyly jako přes kopírák. Žádné dlouhé bodové šňůry, boj o každý míč a nakonec naše výhry. V pátém setu jsme chtěly zopakovat výkon z prvního zápasu, ale nám hned na začátku utekly, ještě se nám je podařilo dohnat, ale koncovka opět patřila jim. Druhý zápas jsme tedy prohrály 3:2 (13,21,-22,-22,12).

Sestava: Bubáková H., Martincová V., Koutková I., Zamrazilová M., Ťupová I., Mokričková K., Mokričková B., Čermáková D., Sekničková K., Hájková V.