Starší žáci v domácím prostředí vybojovali 6 bodů 09.02.2020 | Zápasy

Starší žáci na domácím turnaji vybojovali 6 bodů a drží druhé místo v tabulce. Komentár k utkání napsal kapitán Tadeáš Hansl.

Dnes v neděli se sjely týmy z Velkého Meziříčí, Hrotovic a Pelhřimova do Žďáru nad Sázavou, kde se po domluvě trenérů sehrála čtyři utkání. Komentář k zápasům napsal kapitán týmu Tadeáš Hansl.

Do prvního zápasu s Velmezem nastoupil Žďár trochu pomaleji a to se také podepsalo na výsledku. Kluci měli světlé chvilky, ve kterých se dařilo, ovšem na hřišti nechyběly ani ty stinné. Druhý zápas (opět s Velmezem), který se předehrával kvůli budoucí absenci Velkého Meziříčí na posledním turnaji, však skončil výhrou Žďáru v tiebreaku. Žáci zabojovali a hecovali se tak, že dokázali Velmez porazit.

Třetí utkání proti Hrotovicím dopadlo opět kladně pro Žďár. Na hřišti se bohužel také vyskytly nějaké chyby, avšak žáci nakonec dotáhli své bojování do konce.

Čtvrté a poslední utkání ovšem žákům výhru nepřineslo. V prvním setu se vyskytlo spoustu chyb, ve druhém setu žáci vyrovnali na 1:1. V tiebreaku byla šance na výhru, ale objevily se chyby v koncovce a žáci tak podlehli Pelhřimovu 1:2.

Sestava: T. Hansl, J. Šebesta, O. Brabec, P. Švoma, R. Bantianidis, M. Pavlík, M. Kučera, J. Jelínek

ZR - Velké Meziříčí 0:2 (-18,-18), 2:1 (-15,19,8)
ZR - Hrotovice 2:0 (21,17)
ZR - Pelhřimov 1:2 (-15,20,-15)