Poslední zápas v tomto roce ženy nezvládly 14.12.2019 | Zápasy

Komentář napsaly Eliška Janovská a Viktorie Rossí

14.12. jsme se vydaly do Brna do Juliánova, kde jsme hrály v nafukovací hale na tartanu.
Do prvního zápasu jsme šly plné odhodlání, ale bohužel se nám ho nepodařilo získat a výsledek byl 1:3. Jely jsme v sestavě bez holek Mokričkových a Verči. Oba zápasy jsme hrály bez libera, takže v poli jsme byly slabší než obvykle. Soupeř měl velmi dobrý útok a podání. Dělaly jsme hodně našich chyb, chvíli nám nefungoval příjem a pak jsme nebyly schopné složit míč. V jednom setu, který jsme vyhrály, se nám dařilo a makaly jsme.

Začátek druhého zápasu se nám vůbec nepovedl. První set jsme úplně vypadly ze hry a nedokázaly to zlomit. Až na konci prvního setu jsme se rozehrály na druhý a vyhrály jsme ho, ale další dva sety se nám opět nedařilo a proto jsme druhý zápas prohrály také 1:3.

Brno - Juliánov - Žďár - 3:1 (24, 17, -22, 20) a 3:1 (19, -23, 22, 15)

Sestava: Koutková I., Bubáková H., Nechvátalová I., Zamrazilová M., Sekničková K., Čermáková D., Šamořilová D., Rossí V., Janovská E.

Vánoční přestávku přezimujeme na 5. místě. Rozkoukaly jsme se v české skupině a do druhé půlky půjdeme s vědomím, že když se neporazíme samy, můžeme hrát a vyhrát s každým. Snad se nám to bude i dařit.