Juniorky získaly titul přeborníka kraje Vysočina!!! 11.03.2018 | Zápasy

Komentář k utkáním předposledního kola juniorek v Třebíči napsala blokařka Eliška Janovská a doplnil jej trener Pavel Veselý.

Komentář Elišky:

V neděli 11.3 jsme se utkaly s Třebíčí a Pelhřimovem. V sestavě Kája náhra, Niky a Anička účko, Terka a Eliška J. blok, Viki, Barča, Eliška F. a Áďa smeč, Klárka libero. První zápas jsme hrály s Pelhřimovem. První set jsme snadno vyhrály, ale pak jsme začaly dělat chyby a Pelhřimov nás doháněl. Dotáhly jsme to až do tiebreaku a zvládly ho vyhrát. Zápas tedy skončil 3:2.

V druhém zápasu se nám podařilo celkem snadno vyhrát první 2 sety. Dál se nám už nedařilo a dělaly jsme plno chyb. Kazily jsme podání, dělaly chyby na útoku i v poli. Třebíč získala tento set, ale 4. jsme vyhrály my. Sice jsme byly unavené, ale zvládly jsme tento zápas vyhrát a skončilo to 3:1. Během těchto zápasů se hodně střídalo a zahrály jsme si úplně všechny.