Junioři po 6. kole už vedou KP o dva body 15.02.2018 | Zápasy

Komentář k turnaji napsal blokař Tomáš Němec.

Pořadatelem 6. kola KP juniorů byl tentokrát tým z Drásova a vzhledem ke spolupráci s volejbalovým oddílem z Letovic se turnaj uskutečnil opět na palubovce sportovní haly v Letovicích. Naším prvním soupeřem byl tým z Havlíčkova Brodu. První set jsme jednoznačně vyhráli 25:9 a ve druhém setu jsme opět vyhráli 25:15. Náš druhý soupeř byl tým z Jihlavy, který se s námi dělil o první místo v tabulce KP. Cíl byl jasný, porazit Jihlavu 2:0 a odskočit jí na prvním místě tabulky. V prvním setu jsme vyhráli s rezervou sedmi bodů 25:18, ve druhém nás Jihlava porazila. Následoval tie-break, ve kterém jsme nakonec těsně vyhráli. Posledním soupeřem byl domácí tým z Drásova, nad kterým jsme v prvním setu vyhráli 25:15 a ve druhém setu 25:19. Po 6. kole jsme se posunuli ze druhého místa v tabulce na první s náskokem dvou bodů, protože Jihlava ztratila ještě jeden bod v zápase s Drásovem.

Sestava: Augustin L., Sobotka P., Gregor J., Bartoň J., Peňáz A., Augustin J., Švoma O., Pohanka R., Němec T., Šimek P.,