Volejbal Žďár nad Sázavou

Aktuality

Vánoční oddílový turnaj mládeže zakončil letošní rok 28.12.2019

Pondělí 23. prosince, tedy těsně před Štědrým dnem, strávilo cca 90 hráček a hráčů Žďárské volejbalové mašiny jako již tradičně na oddílovém turnaji mládeže. Ve sportovní hale se dopoledne nejprve konal turnaj našich nejmenších (volejbalové přípravky), odpoledne pak začal turnaj, v němž se až do pozdních večerních hodin utkalo celkem 10 smíšených týmů vedených trenéry mládežnických družstev.

Do finále turnaje se nakonec probojoval Zombatým a Kadlíktým. V bojovném a velmi kvalitním utkání nakonec byl šťastnější Kadlíktým, který se stal celkovým vítězem turnaje Kadlík tak skvěle oslavil své nadcházející 30. narozeniny, k nimž mu ještě jednou srdečně gratulujeme (výhru v turnaji si ale musel opravdu vydřít, tu jako dárek nedostal).

Všechna družstva obdržela po skončení turnaje sladkou odměnu, každý účastník dostal jako malý vánoční dárek ještě oddílové ponožky a nejlepší týmy navíc i oddílová trička. Velkým kladem turnaje byla skvělá nálada, dobrý volejbal (tentokrát naštěstí bez jakéhokoli úrazu) a hlavně to, že jsme se v předvánočním čase všichni setkali a strávili spolu pohodový den.

Přišlo také veliké množství rodičů, příbuzných, kamarádů a dalších fanoušků, kteří měli možnost podívat se, jak si spolu všichni volejbal užíváme. A dokonce tentokrát za námi dorazil i Ježíšek :-)

Rok 2019 tak byl tedy úspěšně zakončen. Přejeme všem našim členům, fanouškům, sponzorům a dalším lidem, kteří Žďárské volejbalové mašině drží palce a jakkoli nás podporují, klidné a pohodové Vánoce a do nového roku hlavně pevné zdraví a jen vše dobré. Ať je ten nový rok minimálně tak úspěšný, jako byl ten letošní ;-)


<< Zpět na výpis aktualit
 
tabulky
P Z B
1. Česká Lípa 32 86
2. Česká Třebová 32 63
3. Hronov 32 57
4. Dvůr Králové 32 53
5. Choceň 32 48
6. Kometa Brno 32 43
7. Žďár n.S. 32 42
8. Havlíčkův Brod 32 40
9. Turnov 32 28
10. MnichovoHradiště 32 20
 
Copyright (c) Volejbal Žďár nad Sázavou 2020 / HTML 4.01 and CSS valid